Stomatologia

dla dzieci i dorosłych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Stomatologia

dla dzieci i dorosłych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia
Przejdź do strony stomatologia

Aktualności

Zatrudnimy Lekarza POZ

Bilans zdrowia dojrzałej kobiety i dojrzałego mężczyzny

Program szczepień ochronnych przeciw grypie 65 plus

Projekt wdrożenie e-usług w placówkach POZ

Zatrudnimy kardiologa

Zatrudnimy księgow-ą/ego

Pakiety badań

Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Żeby ułatwić Ci regularną profilaktykę skomponowaliśmy pakiety badań dopasowane do potrzeb całej rodziny. Utrwalaj wśród swoich bliskich właściwe wzorce i badaj się regularnie! Odpowiednia profilaktyka może przyczynić się do wyeliminowania niektórych chorób cywilizacyjnych. Zrób pierwszy krok w stronę zdrowia. 

Rzecznik Praw Pacjenta

Sprawdź aktualności na stronie Rzecznika Praw Pacjenta

Program profilaktyki raka szyjki macicy

Rak szyjki macicy to jeden z częstszych nowotworów występujących u kobiet. Na wczesnym etapie jest wyleczalny w ponad 99% przypadków. Niewykryty i nieleczony może prowadzić do śmierci. Dlatego każda kobieta po 25 r. ż. powinna regularnie wykonywać profilaktyczne badania cytologiczne.

 

Strefa zdrowia

Misją naszej placówki medycznej jest zapewnienie dostępu do kompleksowej i jakościowej opieki zdrowotnej dla naszych pacjentów. Nasza działalność opiera się nie tylko na diagnozowaniu, leczeniu i zapobieganiu chorobom, ale również na promowaniu zdrowego stylu życia oraz profilaktyce. Naszym celem jest nie tylko przywrócenie zdrowia, ale także poprawa jakości życia pacjentów poprzez holistyczne podejście do opieki medycznej. W nowej zakładce Strefa Zdrowia będziemy publikować artykuły, które pomogą Ci wprowadzić zdrowe nawyki do Twojego życia. Już niedługo pojawią się nowe wpisy!

Jak przygotować się do ciąży?

Diabetologia "na Polesiu"

Kiedy warto wybrać się do diabetologa?
Jeżeli w ostatnim czasie odczuwasz chroniczne zmęczenie, często chce Ci się pić, a na Twojej skórze pojawiają się różnego typu zmiany – jest to sygnał, że pora rozważyć wizytę u diabetologa.
Scroll to Top