Specjalistyka

Sprawdź naszą ofertę w ramach NFZ

Specjalistyka

dla dzieci i dorosłych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia
Przejdź do strony specjalistyka

Aktualności

Opieka koordynowana w POZ

Zatrudnimy księgow-ą/ego

Alab Laboratoria – wyciek danych

Zatrudnimy pracownika rejestracji medycznej

Szczepienie przeciw COVID 19

Zatrudnimy pielęgniarkę chirurgiczną

PILNE

Drodzy Pacjenci mieszkający na osiedlu Koziny, zostaliśmy poinformowani, że ktoś podszywa się pod pracowników naszego Centrum i próbuje w ten sposób dostać się do Waszych mieszkań.
 
Informujemy, że zarówno nasi lekarze, jak i pielęgniarki, którzy przychodzą do Was na wizyty domowe zawsze w pierwszej kolejności umawiają wcześniej taką wizytę. Domowe wizyty lekarskie oraz pielęgniarskie nigdy nie odbywają się bez uprzedniego umówienia konkretnego terminu z Pacjentem.
 
Dlatego apelujemy! Jeśli nie jesteś umówiony/umówiona z naszym lekarzem lub pielęgniarką na wizytę domową – nie otwieraj drzwi osobie, która podaje się za naszego pracownika i nie wpuszczaj jej do środka.

Pakiety badań

Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Żeby ułatwić Ci regularną profilaktykę skomponowaliśmy pakiety badań dopasowane do potrzeb całej rodziny. Utrwalaj wśród swoich bliskich właściwe wzorce i badaj się regularnie! Odpowiednia profilaktyka może przyczynić się do wyeliminowania niektórych chorób cywilizacyjnych. Zrób pierwszy krok w stronę zdrowia. 

Rzecznik Praw Pacjenta

Sprawdź aktualności na stronie Rzecznika Praw Pacjenta

Program profilaktyki raka szyjki macicy

Rak szyjki macicy to jeden z częstszych nowotworów występujących u kobiet. Na wczesnym etapie jest wyleczalny w ponad 99% przypadków. Niewykryty i nieleczony może prowadzić do śmierci. Dlatego każda kobieta po 25 r. ż. powinna regularnie wykonywać profilaktyczne badania cytologiczne.

 

Strefa zdrowia

Misją naszej placówki medycznej jest zapewnienie dostępu do kompleksowej i jakościowej opieki zdrowotnej dla naszych pacjentów. Nasza działalność opiera się nie tylko na diagnozowaniu, leczeniu i zapobieganiu chorobom, ale również na promowaniu zdrowego stylu życia oraz profilaktyce. Naszym celem jest nie tylko przywrócenie zdrowia, ale także poprawa jakości życia pacjentów poprzez holistyczne podejście do opieki medycznej. W nowej zakładce Strefa Zdrowia będziemy publikować artykuły, które pomogą Ci wprowadzić zdrowe nawyki do Twojego życia. Już niedługo pojawią się nowe wpisy!

Jak przygotować się do ciąży?

Diabetologia "na Polesiu"

Kiedy warto wybrać się do diabetologa?
Jeżeli w ostatnim czasie odczuwasz chroniczne zmęczenie, często chce Ci się pić, a na Twojej skórze pojawiają się różnego typu zmiany – jest to sygnał, że pora rozważyć wizytę u diabetologa.
Scroll to Top