Angielski ENG Polski PL Rosyjski RUS Ukraiński UKR
Angielski ENG Polski PL Rosyjski RUS Ukraiński UKR
Angielski ENG Polski PL Rosyjski RUS Ukraiński UKR

Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne realizujemy we współpracy z firmą Alab. Posiadamy aż 8 punktów pobrań zlokalizowanych na terytorium całej łódzkiej dzielnicy Polesie. Codziennie od poniedziałku do piątku możesz wykonać w naszych przychodniach badania laboratoryjne.

W punkcie pobrań możesz oddać krew do badania, wykonać wymaz, zostawić próbkę do badania moczu lub kału (my przekażemy je do laboratorium, nie musisz się o nic martwić).
Badania realizujemy w ramach NFZ – potrzebujesz mieć jedynie skierowanie od jednego z naszych lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalisty.
Jeśli nie masz skierowania lub badanie nie jest objęte ubezpieczeniem (NFZ) możesz wykonać u nas takie badanie odpłatnie.

Odbiór wyników:

Wynik możesz odebrać na dwa sposoby.

  • W rejestracji przychodni, w której wykonałeś badanie, zazwyczaj (np. przy podstawowej morfologii lub badaniu moczu) są już gotowe do odebrania następnego dnia po godzinie 12:00.
  • Laboratorium Alab – z którym współpracujemy – umożliwia odbiór badań w wersji elektronicznej. Po pobraniu krwi lub oddaniu próbek do badania poproś pielęgniarkę o podanie numeru kreskowego jakim zostały oznaczone Twoje próbki.
    Tutaj masz link do strony Alab-u, na której możesz sprawdzić wyniki:
    https://www.alablaboratoria.pl/view/wyniki-online
Dodatkowo jeśli nie możesz odebrać badań osobiście, upoważnij bliską Ci osobę. 
Nasze lokalizacje, w których wykonasz badania:
Scroll to Top