Strona główna » Diagnostyka » Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne realizujemy we współpracy z firmą Alab. Posiadamy aż 8 punktów pobrań zlokalizowanych na terytorium całej łódzkiej dzielnicy Polesie. Codziennie od poniedziałku do piątku możesz wykonać w naszych przychodniach badania laboratoryjne.

W punkcie pobrań możesz oddać krew do badania, wykonać wymaz, zostawić próbkę do badania moczu lub kału (my przekażemy je do laboratorium, nie musisz się o nic martwić).
Badania realizujemy w ramach NFZ – potrzebujesz mieć jedynie skierowanie od jednego z naszych lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalisty.
Jeśli nie masz skierowania lub badanie nie jest objęte ubezpieczeniem (NFZ) możesz wykonać u nas takie badanie odpłatnie.

Odbiór wyników:

Wynik możesz odebrać na dwa sposoby.

  • W rejestracji przychodni, w której wykonałeś badanie, zazwyczaj (np. przy podstawowej morfologii lub badaniu moczu) są już gotowe do odebrania następnego dnia po godzinie 12:00.
  • Laboratorium Alab – z którym współpracujemy – umożliwia odbiór badań w wersji elektronicznej. Po pobraniu krwi lub oddaniu próbek do badania poproś pielęgniarkę o podanie numeru kreskowego jakim zostały oznaczone Twoje próbki.
    Tutaj masz link do strony Alab-u, na której możesz sprawdzić wyniki:
    https://www.alablaboratoria.pl/view/wyniki-online

Dodatkowo jeśli nie możesz odebrać badań osobiście, upoważnij bliską Ci osobę. 

Nasze lokalizacje, w których wykonasz badania:

Scroll to Top