Szukaj

Poznaj
nas bliżej...

Miejskie Centrum Medyczne „Polesie” w Łodzi oferuje kompleksowe usługi medyczne w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej (AOS), Rehabilitacji, Diagnostyki oraz Stomatologii – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. 

Odpowiedzi na wasze pytania

W tym miejscu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych Pacjentów.

Tak, większość naszych usług realizujemy w oparciu o umowę z NFZ. Na naszej stronie znajdziesz szczegóły dotyczące naszej oferty.

Deklarację możesz pobrać z naszej strony internetowe (kliknij tutaj) w zakładce Strefa Pacjenta i zanieść do wybranej lokalizacji. Deklarację możesz wypełnić również na miejscu. Jeśli jednak wolisz to zrobić nie ruszajac się z domu – przejdź do swojego Internetowego Konta Pacjenta (IKP) i wypełnij deklarację elektronicznie. 

Ostatnio dodane wpisy

Poznaj nas bliżej

Miejskie Centrum Medyczne „Polesie” to placówka medyczna, która posiada osiem lokalizacji w dzielnicy Polesie. Jest to jednostka, która świadczy usługi medyczne na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ), co zapewnia pacjentom dostęp do bezpłatnej opieki zdrowotnej. Wśród jej zasobów znajduje się zespół wykwalifikowanych lekarzy medycyny rodzinnej oraz specjalistów, którzy oferują kompleksową opiekę medyczną w różnych dziedzinach. Dzięki wysokiej jakości usług oraz zróżnicowanej ofercie specjalistycznej, Miejskie Centrum Medyczne „Polesie” cieszy się zaufaniem pacjentów i stanowi ważny punkt wsparcia dla lokalnej społeczności.

Scroll to Top