Podstawowa Opieka Zdrowotna

Od kilkudziesięciu lat dbamy o zdrowie Twoje i Twoich bliskich.

W ramach podstawowej opieki zdrowotnej każda ubezpieczona osoba ma prawo wybrać sobie lekarza, pielęgniarkę oraz położną w dowolnie wybranej placówce medycznej. Świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej udzielane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Poza bezpłatnym dostępem do lekarza rodzinnego w ramach POZ masz również dostęp do świadczeń udzielanych przez pielęgniarki oraz położne.

Jeśli Twój stan zdrowia nie pozwala na opuszczanie miejsca zamieszkania, nie musisz się martwić, zarówno pielęgniarka, jak i lekarz mogą odwiedzić Cię w domu.

Zastanawiasz się pewnie, co w przypadku, gdy dostaniesz skierowanie do specjalisty lub na badanie diagnostyczne, które nie może być zrealizowane w warunkach domowych. – Spokojnie. 🙂 Zapewniamy również transport sanitarny!

Wystarczy, że Twój lekarz rodzinny wystawi skierowanie na przewóz.

Od poniedziałku do piątku w godzinach między 7:00 a 10:15 możesz wykonać w naszych gabinetach zabiegowych badania laboratoryjne (nie tylko te zlecone przez lekarza, mamy również szeroką bazę badań, które możesz wykonać odpłatnie).

Dlaczego warto wybrać naszą placówkę?

  • Duży wybór lekarzy pierwszego kontaktu oraz specjalistów,
  • szeroki dostęp do naszej oferty w ramach NFZ,
  • dobre lokalizacje poradni (Retkinia, Karolew, Złotno, Koziny, Stare Polesie),
  • ciągle poszerzająca się baza specjalistów oraz badań diagnostycznych,
  • dostęp do doświadczonego personelu lekarskiego, pielęgniarskiego oraz położniczego.

Nasza oferta Podstawowej Opieki Zdrowotnej:

Scroll to Top